Slide

  ÇED - Hastane ÇED & AYP   *    Çevre Danışmanlık  *    Arıtma  *    Atık  *    Enerji  *    BEKRA  *     Dip Tarama  *     Biyogaz  *    Madencilik...   Takvim

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Hakkımızda

ÇEVTAŞ, 2007 yılında ANKARA merkezli olarak kurulan, bugün TÜRKİYE‘nin tüm şehirlerinde Çevre, Maden, Enerji, Tarım - Hayvancılık ve Gıda vb. proje konu başlıkları başta olmak üzere mühendislik ve müşavirlik hizmeti veren, yükselen iş tecrübesiyle birlikte sürekli gelişen, gerek özel sektöre ve gerekse Kamu Kurum ve Kuruluşlara; Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED), ÇED İzleme,  Çevre Yönetim Planı-Çevre Danışmanlık, Risk Değerlendirmesi ile Acil Müdahale Planı, Hava, Gürültü, Su Kirliliği vb. Modellemesi, İmar ve Çevre Düzeni Planlama Çalışmaları ve Atıksu Arıtma Tesisi Projelerinin Tasarlanması konularında hizmet vermektedir.

Şirketimiz, bünyemizde görev alan kendi alanlarında uzman kadromuz (çevre, jeoloji, maden, hidrojeoloji, kimya, inşaat, elektrik, ziraat, şehir plancı, biyolog vb. meslek grupları) ile Bakanlıklar, İl Müdürlükleri v.b. gibi Kurum/Kuruluşlar ile olan yakın ilişkilerimizle projelerimizi en çabuk şekilde titizlikle ve özenle yürütmektedir.

Firmamız tarafından Çevre Mevzuatı uyarınca izne tabi işletmelere, çevreyi etkileyecek olan her türlü yatırımcı Kurum ve Kuruluşlara, ilgili meslek konularında mühendislik ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31055.3317
Euro6.03446.0586
online destek
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret16760