Slide

  ÇED - Hastane ÇED & AYP   *    Çevre Danışmanlık  *    Arıtma  *    Atık  *    Enerji  *    BEKRA  *     Dip Tarama  *     Biyogaz  *    Madencilik...   Takvim

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Çevre Danışmanlığı Doğayı Koruma Görevi

 Çevre Danışmanlığı

                Doğamız koruma görevini, çevremizi koruyarak yerine getirmeye başlayabiliriz. Doğa bizlere birçok güzellik armağan eder. Ne yazık ki insanlar doğa kirliliğine sebep olmakla kalmayarak doğaya kalıcı zararlar da verirler zaman zaman. Teknolojinin getirilerinden bazıları, doğanın kirlenmesine ve geri dönüşü olmayan bir yola girilmesine sebep olabilmektedir. Çevrenin korunmasıyla ilgili birtakım çalışmalar içerisine giren bazı gruplar da, dönüşü olmayan yollara girilmesine müsaade edilmemesi için çalışmaktadır. En azından “ zararın neresinden dönülürse kardır” mantığıyla hareket ederek, insanların doğaya verdiği zararın önüne geçilmesine bir adım atarak destek vermektedir.

                Çevre danışmanlık, çevreye hizmet veren bahsettiğimiz gruplanmalardan birisidir. Güçlü yapısıyla birçok sorunun çözümü için yeterlilik raporu hazırlanmasında etkili bir grup olan çevre danışmanlık, insanların çevreye verebilecekleri zararların önüne geçebilmek adına, ihtiyacı olanlara yardım etmektedir. Çevre danışmanlık, çevre hizmetleri içerisinde ÇED Raporu hazırlamakta, atık değerlendirme ve geri kazanım çalışmalarına destek vermekte, çevre ölçümü ve denetimi yapmakta, çeşitli laboratuvar hizmetleri vermekte, GSM ruhsat işlemleri ile ilgilenmektedir. Bunun yanı sıra hava, su, gürültü kirliliği ölçümlemesi yaparak, rapor çıkarmakta, çevre için çeşitli modelleme çalışmalarına destek vermek, endüstriyel alandaki atık suları arıtma çalışmaları yapmakta, arıtma tesisi projeleri oluşturmakta ve bunların inşasında görev almaktadır. Çevre danışmanlık, ekipman ve kimyasal teminine de çözüm bulma odaklı çalışmaktadır. Enerji, madencilik, tarım, hayvancılık ve gıda sektörlerine de pek çok yararlı hizmette bulunan çevre danışmanlık, doğanın korunması ve çevresel kirliliğin önlenmesi için hızını kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

                TSE belgesi bulunan çevre danışmanlık hizmetlerinin, güvenilirlik ve geçerlilik konularında yeterli bulunduğu, yapılan basın ve yayın açıklamalarıyla da kanıtlanmış olup, insanlığa yararlı hizmetlerde bulunduğu da çeşitli gruplar tarafından kabul edilmiştir. 


Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31055.3317
Euro6.03446.0586
online destek
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret16760