Slide

  ÇED - Hastane ÇED & AYP   *    Çevre Danışmanlık  *    Arıtma  *    Atık  *    Enerji  *    BEKRA  *     Dip Tarama  *     Biyogaz  *    Madencilik...   Takvim

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Çevre Danışmanlık Çok Geniş Bir Yapılanmadır

Çevre danışmanlık kapsamında yenilikçi yaklaşımlarla müşterilere her türlü destek sağlanmaktadır.Çevre danışmanlık uzmanlarının sunduğu hizmet çok çeşitlidir. Raporlar hazırlama, risk faktörlerini tespit etme, çözüm önerileri sunma, risk yönetimi ve maliyetleri kontrol etmeyi amaçlayan çok yönlü bir hizmet sunulmaktadır.

Sunulan hizmetlere örnek olarak hava kalitesinin düzeltilmesine yönelik çözümler, kirlenmiş toprağın ıslah edilmesi gibi konular gösterilebilir.

Çevre danışmanlık şirketi çevresel, sosyal ve ekonomik yönleri de dahil olmak üzere etkin bir kurumsal sorumluluk bilinci dahilinde çalışmaktadır.

Bu bilinç ve sorumluluk dahilinde çalışan çevre danışmanlık uzmanları kültürel miras anlamında da dikkatli hareket etmektedir. Tarihi binalar, arkeolojik kazılar, manzaralar ve kültürel kimlikler alanında uzman kişiler tarafından değerlendirilmekte ve korumaya yönelik hareket edilmektedir.

Çevre danışmanlık çalışanları çeşitli ve sürekli geliştirilen programlar dahilinde her türlü riski mimimize ederek ve değer artırarak çalışmaktadır. Birçok sanayi sektöründe son derece itinalı çalışmalar yürütülerek, çevre odaklı çözümler üretilmektedir. Çevrenin korunması ile doğal olarak insan sağlığı da korunacaktır.

Doğa kirliliğinin sıklıkla yaşandığı ortamlardan biri de denizlerdir. Bu anlamda deniz ve kıyı ekolojisi içindede hizmetler sunulmaktadır. Bunun yanında çevresel gürültü ve titreşim değerlendirilmesi ve kontrolleri de yapılmaktadır. Böylece toplum sağlığına zararı bilim insanlarınca tespit edilen gürültünün azaltılması konusunda da çeşitli faaliyetler yürütülmektedir.

Elbette doğanın korunması ve onarılması gibi konular tek başına firma çalışanlarının tekelinde değildir. Bunun toplumla işbirliği ile yapılması son derece önemlidir. Bu anlamda kamu danışma ve iletişim konuları ön plana çıkmaktadır. Toplumsal katılımı sağlamak amacıyla, iletişim ve medya ilişkilerini kapsayan da bir hizmet imkanı söz konusu olabilmektedir. Böylece A’dan Z’ye içinde doğa ve insanın olduğu her konuda detaylı bilgilendirme, aydınlatma ve çözüm önerilerin geliştirildiği geniş bir yelpaze ortaya çıkmaktadır. Gelecekte daha iyi bir dünya için bu çalışmalar çok önemlidir. 


Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31055.3317
Euro6.03446.0586
online destek
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret16760