Slide

  ÇED - Hastane ÇED & AYP   *    Çevre Danışmanlık  *    Arıtma  *    Atık  *    Enerji  *    BEKRA  *     Dip Tarama  *     Biyogaz  *    Madencilik...   Takvim

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Çevre Danışmanlık Hizmeti Profesyonellik Gerektirir

http://cevtas.net/ yüksek kaliteli özel hizmet sunmak için çevre danışmanlık hizmeti sunan önde gelen bir şirkettir. Sunulan hizmet, madencilik ve mineraller, atık yönetimi, planlama ve geliştirme, altyapı ve sanayi sektörlerine yönelik olarak gerçekleştirilmektedir.

Çevre danışmanlık çalışanları çeşitli iş sektörlerine teknik uzmanlık ve derinlemesine bilgi, öneri sınmaktadır. Örneğin, sera gazı emisyonlarını azaltmak için gerekli ihtiyaçlar ve potansiyel iklim değişikliğinin etkilerine uyumlu olabilecek çalışmalar söz konusu olabilmektedir. Bu sayede ilgili konularda teknik bakış açıları ile geniş bir yelpazede danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Çevre danışmanlık şirketi müşterilerinin ihtiyaçlarını gözetmekte ve birinci sınıf müşteri hizmeti sağlamaktadır. Çevre danışmanlık personeli müşterileriyle karşılıklı saygı ve güven çerçevesi dahilinde çalışmaktadır. Bunun yanında sunulan hizmet müşteri ile şirket arasındaki iletişimle sınırlı değildir. Aynı zamanda diğer çevresel kitleler ya da konularla alakalı diğer firma ya da kişilerle koordinasyon ve iletişim ortamı sağlanmakta ve çeşitli çözüm önerileri sunulmaktadır.

Sunulan çevre danışmanlık hizmeti doğrultusunda müşteriler için yenilikçi ve pratik çözümler sağlanmaktadır. Bu noktada asıl önemli olan nokta yine iletişimden geçmektedir. Çünkü esas olan müşterileri ihtiyaçlarını anlamak, samimi bir hizmet, birinci sınıf müşteri hizmetleri ve yüksek kalitede önerilerdir. Bütün bu unsurlar müşterileri ile uzun vadeli ilişkiler açısından son derece önemlidir. Bu açıdan her zaman profesyonel bir şekilde hareket edilmekte, doğruluk, dürüstlük ve kalite korunmaktadır.

Çalışma alanının odak noktası çevre ve doğa olunca da mükemmellik için çok daha fazla çaba sarf etmek ön plana çıkmaktadır. Çünkü doğada muazzam bir sistem vardır. O sistemin bir çarkı işlemez hale gelirse doğa felaketleri de kaçınılmaz bir hal almaktadır. Özetle müşterilerin beklentilerini karşılayan veya daha fazlasını veren yüksek standartta faaliyetler yürütülmektedir. Alanında uzman personel bu amaçla tam konsantre şekilde çalışmaktadır.


Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31055.3317
Euro6.03446.0586
online destek
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret16760