Slide

  ÇED - Hastane ÇED & AYP   *    Çevre Danışmanlık  *    Arıtma  *    Atık  *    Enerji  *    BEKRA  *     Dip Tarama  *     Biyogaz  *    Madencilik...   Takvim

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Çevre Danışmanlık Hizmetleri

Ülke ekonomisini koruma altına almak, gelecek nesillerin ülkesine daha fazla güvenerek sahip çıkmasına ve ülkede yaşayan insanların refah içerisinde bir yaşam sürmesine olanak sağlayacaktır. Ülke ekonomisinin yanı sıra, çevresel faktörlerin iyi korunması da, gelecek Türkiye için çok önemlidir. Çevre dostu olan firmalarla yapılan çalışmalarda, çevreye sağlanan katkılar, geleceğin daha aydınlık olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple özellikle güven verici ve çevre dostu olan danışmanlıklardan yardım olmak etkileyici olumlu sonuçlar doğurulmasında çok önemlidir.

                Çevre Danışmanlık hizmetleri, TSE onaylı belgesi ve hizmet yeterlilik belgesine yani HYB’ye sahiptir. Bu belgeler, ülke çapında gerekli merciler tarafından Çevre Danışmanlık’ın onay aldığını kanıtlamaktadır. Pek çok alanda doğa dostu çalışmalara eşlik eden ve bizzat içerisinde bulunan Çevre Danışmanlık, hizmetleri kapsamında madencilik, gıda, tarım ve hayvancılık, enerji santralleri gibi pek çok alan tutmaktadır. Alanını hız kesmeden genişleten ve doğaya dost hizmetlerde bulunan danışmanlık hizmeti, Türkiye’de basın ve yayın aracılığıyla da büyük firmalara, müşterilere ulaşmaktadır. KOSGEB ile birlikte çalışmalar sürdürmesi, kanıtlanabilir güvenilirlik sağlanmasına çok önemlidir. Birçok atık temizleme, arıtma, su kirliliğini, ses kirliliğini önleme çalışmalarında yer almasının yanı sıra, madencilik alanında da pek çok hizmet vermektedir. Madencilik alanında saha tespiti yapan Çevre Danışmanlık, sonrasında arama faaliyet raporu hazırlamaktadır. Ormanların rehabilitasyonunda sorumlu tutulabilecek olan danışmanlık hizmetinde, doğaya pek çok ağacı, ormanı yeniden kazandırma amacı güdülmektedir. Jeolojik harita çizimleri, ÇED ve proje tanıtım dosyası, teknik nezaretçilik, topoğrafik harita çizimi ve ölçümü, GSM başvuruları yapan Çevre Danışmanlık, çevreye yönelik her türlü olumlu hareketi desteklemektedir.

                Çevre Danışmanlık ile birlikte çalışan müşterilerin tüm ürünleri garanti kapsamına alınmaktadır. Kişilerin de güvenliğinden yine Çevre Danışmanlık sorumlu olmaktadır.


Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31055.3317
Euro6.03446.0586
online destek
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret16760