Slide

  ÇED - Hastane ÇED & AYP   *    Çevre Danışmanlık  *    Arıtma  *    Atık  *    Enerji  *    BEKRA  *     Dip Tarama  *     Biyogaz  *    Madencilik...   Takvim

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Çevre Danışmanlık’ta Hizmetler Nelerdir


Çevrenin daha temiz kalması ve geleceğe daha güzel bir dünya bırakmak, tüm insanlığın görevidir. Bizler nasıl güzel bir çevrede ve güzel bir doğaya hakim olarak yaşıyorsak, gelecek nesillerin de aynı şartlarda yaşamaya hakkı vardır. Hiçbir insan bir diğerinden eksik, olumsuz şartları hak etmez. Bu sebeple herkes üzerine düşen insanlık vazifesini yerine getirmeli ve doğaya ve çevreye dost olarak yaşamaya doğduğu günden itibaren ant içmelidir. Tabii ki bu üzerimize yüklenen sorumluluğu yerine getirmek için de önce kendi işlerimizde, kendi çevremizde düzen oturtulması gerekir. Bunları da ancak doğa dostu insanlar yapabilir.

                Çevre Danışmanlık, doğaya dost olarak hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. Öncelikli olarak çevresel etki değerlendirmesi yapabilmesi, çevresel sorunları bir sorun olmaktan çıkarmaya yönelik bir harekettir. Çevre Danışmanlık KOSGEB gibi büyük bir gruplaşmanın desteğini almıştır. HYB ve TSE belgelerini almış ve tüm Türkiye’ye güven verecek çalışmalarına başlamıştır. Çevre Danışmanlık hizmetlerinde söz konusu olan amaç, çevreye zararlı etkenlerin, insan desteğiyle el birliğiyle ortadan kaldırılması çalışmalarıdır. Çevre Danışmanlık’ta arıtma, geri dönüşüm, madencilik ve enerji alanında önemli çalışmalar yapılmaktadır. Öyle ki yapılan çalışmaların tüm projeleri, kurulumları, destekleri ve mühendislik hizmetleri, garantisiyle birlikte Çevre Danışmanlık tarafından sağlanmaktadır. İnsanların HYB belgesinin önemini kavramış olmaları, Çevre Danışmanlık hizmetlerini tercih etmelerinde en birincil etken olabilir. Çevre dostu çalışmaların içerisine giren ve kısa sürede tüm ülkeye adını duyuran Çevre Danışmanlık, basından da gerekli takdiri ve onayı almış bir firmadır.

                Çevrenin daha yaşanır ve daha gelecek vaat eden bir hal almasında en önemli rolü insanlar oynar. Küresel ısınmaya katkıda bulunmak yerine, Çevre Danışmanlık ile çevre dostu üretimlerde bulunabilirsiniz. 


Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.26276.2878
Euro7.37427.4038
online destek
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret14204